Strona główna » Urządzenie do kriolipolizy Cooltech
Zdrowie i Uroda

Urządzenie do kriolipolizy Cooltech

Szukając skutecznych metod na walkę z nadmierną tkanka tłuszczową coraz więcej osób poleca zabiegi z wykorzystaniem niskich temperatur. Urządzenie do kriolipolizy Cooltech wykorzystywane jest w topowych gabinetach kosmetycznych i medycznych, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów możliwe jest wykonanie zabiegu wyszczuplającego. Jak działa kriolipoliza? Jakie są jej efekty? Czy każdy może skorzystać z zabiegów tego typu?

Czym jest kriolipoliza?

Zabiegi kriolipolizy to kontrolowane i przedłużone oddziaływanie niskimi temperaturami na komórki tłuszczowe, w wyniku których są one uszkadzane i neutralizowane. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym i skutecznym – już po pierwszym zabiegu widać efekty jej działania. Czy każdy może skorzystać z zabiegu kriolipolizy? Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i czas połogu, choroby wątroby, zaawansowana cukrzyca. Kriolipoliza sprawdza się najlepiej u osób z niedużą ilością tkanki tłuszczowej na niewielkich obszarach– w takich przypadkach zabiegi dają najlepsze rezultaty.

Jak działa urządzenie do kriolipolizy Cooltech?

Decydując się na zabieg kriolipolizy warto wybrać gabinet, w którym wykorzystywane jest urządzenie do kriolipolizy Cooltech. Ta nowoczesna aparatura pozwoli na skuteczną walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Zabieg kriolipolizy polega na przystawieniu i zassaniu specjalnej głowy do miejsca, w którym widzimy nadmiar tłuszczu. Jedno przyłożenie trwa kilkadziesiąt minut – w tym czasie głowica oddziałuje niskimi temperaturami na naszą skórę, uszkadzając komórki tłuszczowe. Sam zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, co znacząco wpływa na komfort pacjenta. Uszkodzone komórki w czasie kilku tygodni usuwane są z organizmu przez układ limfatyczny. Po ok. 6 tygodniach zabieg można powtórzyć.