Strona główna » Depilacja laserowa, a idealnie gładka skóra do końca życia  
Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa, a idealnie gładka skóra do końca życia  

Laser epilation, hair removal therapy

Depilacja laserowa gwarantuje efekt idealnie gładkiej skóry do końca życia. Jednak jest jeden warunek – zabiegi należy wykonywać w regularnych odstępach czasu średnio co 4 tygodnie. W zależności od karnacji i specyfiki skóry mogą one być wykonywane nawet do 9 razy, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.

 

Depilacja laserowa, a zachowanie w trakcie i po zabiegu

 

Zabieg depilacji laserowej musi być przeprowadzony z należytą precyzją. Jednak sam klient również musi postarać się aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i efektywność zabiegu. Może to zrobić przede wszystkim poprzez odpowiednie zachowanie przed i po zabiegowe. Najważniejszym punktem jest uniknięcie dodatkowych podrażnień skóry poprzez rezygnację z opalania czy nawet chodzenia po słońcu. Specjaliści mówią, że jeżeli taka sytuacja musi mieć miejsce to należy zaopatrzyć się w kremy z filtrem UV chroniącym skórę. Dodatkowo niestety należy również przełożyć wszystkie wizyty w saunie czy wyjazdy na basen. Wszystkie te czynniki mogłyby spowodować zwiększenie prawdopodobieństwa obrzęków i komplikacji pozabiegowych – a do tego chyba nie chciałby dopuścić nikt.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

 

Dodatkowo ważne jest również stosowanie odpowiedniej higieny. Należy używać preparatów bezmydłowych – najlepiej używać czystej, letniej wody. Dodatkowo podrażnione miejsce powinny być suszone z użyciem miękkich, delikatnych ręczników. Jeżeli podrażnienia i obrzęki są bardzo duże mogą przydać się chłodne okłady bądź specjalne zasypki łagodzące ból i zaczerwienienie. Ostatnie i najważniejsze – na dane miejsce nie należy stosować żadnych kremów z substancjami złuszczającymi jak kwas salicylowy. Dopiero po upływie około 2 tygodniu po zabiegu można spróbować je aplikować.

 

Depilacja laserowa – Warszawa Mokotów

 

Warto dodać, że sprawdzone salony zawsze informują o takich działaniach po zabiegach depilacji laserowej. Warszawa – Mokotów to miejsce, w którym zlokalizowane są zabiegi najlepszej sieci depilacyjnej w Polsce – depilacja.pl. Jeżeli jest się osobą zainteresowaną depilacją laserową mieszkającą w pobliżu to te salony są zdecydowanym faworytem.