Strona główna » Liposukcja – warto?
Zdrowie i Uroda

Liposukcja – warto?

Droga do celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonej, szczupłej linii, jest wyboista. Nierzadko zdarza się, że restrykcyjna dieta, intensywne treningi na siłowni i masa wyrzeczeń nie przynoszą spodziewanych efektów. Nieocenionym wsparciem dla osób walczących z niedoskonałościami sylwetki są nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej i chirurgia plastyczna. Klasyczna liposukcja, jeden z zabiegów cieszących się ogromnym zainteresowaniem, odchodzi do przeszłości. Jej następcą jest liposukcja wykonywana urządzeniem wytwarzającym prąd RF.

Innowacyjne urządzenie do liposukcji – czas na zmiany!

Standardowa liposukcja niosła za sobą ryzyko wielu powikłań i wiązała się z długą rekonwalescencją. Urządzenie do liposukcji RFAL pozwala osiągnąć fenomenalne efekty, łagodząc jednocześnie skutki uboczne i dyskomfort w trakcie oraz po zabiegu. Zaawansowany technologicznie sprzęt wytwarza prąd RF, który podgrzewa miejscowo tkankę tłuszczową i rozpuszcza ją. Tłuszcz następnie  zostaje odessany albo naturalnie usunięty w wyniku procesów fizjologicznych. Utracie centymetrów w wybranych miejscach towarzyszy zwiększenie jędrności skóry, jej wyrównanie i napięcie.

Bezpiecznie, skutecznie, łagodnie

W porównaniu do standardowego odsysania tłuszczu, zabieg liposukcji wspomaganej prądem RF jest mało inwazyjny, dobrze kontrolowany i nie naraża pacjenta na utratę dużej ilości krwi. Efekty uboczne kuracji są minimalne (można odczuwać niewielki ból i zauważać małe obrzęki, na ciele nie pozostają duże siniaki ani blizny). Efekty liposukcji są długotrwałe, a czas zabiegu – zaskakująco krótki.

 Jakie partie możesz wyszczuplić?

Warto mieć świadomość, że nowoczesna liposukcja nie jest bronią w walce z nadwagą czy otyłością. Zabieg przeprowadzany jest miejscowo. Jego celem jest wyszczuplenie wybranych, najbardziej problematycznych partii ciała i wyrównanie zaburzonych przez nadmiar tkanki tłuszczowej.