Strona główna » Staniki modelujące piersi
Ciekawe

Staniki modelujące piersi

Bielizna wyszczuplająca to także biustonosze, które są produkowane w kilku wersjach konstrukcyjnych pozwalających na znalezienie wyjścia z wielu dokuczliwych sytuacji. Mnogość materiałów i sposobów na konstrukcje oraz technologie krawieckie daje pewność, że z każdej sytuacji znajdzie się wyjście. Oto, jaki jest wybór modeli.

Biustonosze bezszwowe

Taka bielizna wyszczuplająca jest przeznaczona do noszenia pod elastyczne i opinające ciało stroje. Brak szwów nie deformuje piersi dodatkowymi liniami powodującymi zmianę obrazu, który kreujemy. Modelowanie termiczne miseczki w trakcie procesu produkcji pozwala na nadanie piersiom gładkich, obłych i proporcjonalnych kształtów.

Przybliża piersi ku sobie i w kierunku dekoltu. Można ich używać na co dzień.

Staniki miękkie

Formowanie bryły miseczki realizowane jest poprzez system podziału sfery na mniejsze elementy i w ten sposób nadanie oczekiwanego kulistego kształtu piersiom. Bielizna wyszczuplająca w tej formie może być uszyta także z fiszbinami.Ze względu na dużą liczbę szwów lepiej nosić je pod grubszym ubiorem np. swetrem. Efektywnie modeluje nawet duże biusty.

Biustonosze z pół usztywnieniem

Taki model może stać się również skuteczną bielizną wyszczuplającą. Miseczka podzielona jest na dwie strefy. Dolna część jest usztywniana materiałem kompozytowym zawierającym gąbkę. Góra to zazwyczaj wstawka koronkowa. Dobrze unoszą piersi w górę, a boczne usztywnienie pozwala trzymać obie piersi nierozdzielone.

Staniki usztywniane

W całości wypełnione są cienkim materiałem usztywniającym. Wkładka jest najcieńsza z możliwych, aby nie powodować efektu powiększenia. Zalecane dla biustów o średnich rozmiarach.

Klasyczne push-up

Stanik tak skonstruowany pozwala unieść i modelować mały biust. Stosuje się go razem z bielizną wyszczuplająca dolne parcie ciała dla figur typu gruszka. Stanik ma wbudowane poduszki z żelem lub pneumatyczne wstawki.

Modele z fiszbinami

W wypadkach naprawdę dużego biustu jest to rozwiązanie idealne. Sztywniki w kanałach wokół miseczek odciążają ramiona. Znaczna część ciężaru piersi opiera się na usztywniających wstawkach. Trzeba rozważnie dobierać wielkość miseczki, by fiszbiny nie uwierały podczas noszenia stanika.

Staniki bez fiszbinów

Są to cienkie, materiałowe staniki. Użyteczne w końcowym stadium ciąży lub dla pań, które przeszły operacje piersi (mastektomia) i źle znoszą obecność metalowych przedmiotów w biustonoszu.Staniki bez wstawek z metalu lub plastiku są bardziej rozbudowane. Pokrywają znaczną część piersi, by móc ją skutecznie modelować.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca bielizna wyszczuplająca.