Strona główna » Nowoczesne technologie okienne
Ciekawe

Nowoczesne technologie okienne

Okna są elementem, które powinny być tak dobrane, aby służyły nam przez bardzo długi czas. Dobry i poprawny dobór okien nie narazi nas na dodatkowe koszta. Będziemy mogli cieszyć się w pełni funkcjonalnością swojego domu. Zły dobór okien sprawi, że okna będziemy musieli wymienić zbyt szybko narażając się na dodatkowe koszta.

okna.waw.pl – austriacja wiedza i doświadczenie

W tym przypadku warto skorzystać z wiedzy najlepszych specjalistów, którzy nie tylko chętnie o niej opowiadają, ale również stosują ją we wszystkich swoich produktach. Zdecydowanie taką firmą jest austriacki okna.waw.pl, którego początki sięgają roku 1931, kiedy to powstała mała firma stworzona przez rodzinę Klingerów. To oni dali właśnie podwaliny pod przyszłościową markę Internorm, która istnieje już na rynku oficjalnie od ponad 45 lat. Obecnie jest to prężnie działająca firma, gdzie znajduje się specjalny dział badawczo – rozwojowy optymalizuący wszystkie dostępne produkty, aby były one jeszcze lepsze. 

Najlepsze technologie okienne

W tych oknach znajdziemy najlepsze i najnowocześniejsze technologie okienne, które sprawiają, że okna te cieszą się ogromną popularnością. U jej podstaw stoi I-tec, która sprawia m.in. że okna drewniano – aluminiowe mają stabilny rdzeń wykonany z pełnego drewna. Do tego zastosowany jest w oknach najwyższy poziom wentylacji, która powoduje, że jest ona w całości zintegrowana z oknem. Dzięki specjalnemu ryglowaniu zastosowanemu w konstrukcji okna jego wyważenie od strony zewnętrznej jest niemożliwe.