Strona główna » Praktyczny technorattan – sofa 2-osobowa
Dom i Wnętrze

Praktyczny technorattan – sofa 2-osobowa

Funkcjonalne meble ogrodowe powinny być jednocześnie trwałe, zaprojektowane zgodnie z trendami i eleganckie. Jednym z najchętniej stosowanych materiałów do produkcji mebli jest technorattan – sofa 2-osobowa to przykład, jak projektowane powinno być wyposażenie ogrodowe

Trwały technorattan – sofa 2-osobowa w komplecie kawowym

Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszy się technorattan – sofa 2-osobowa czy też wygodne narożniki to meble, które widać najczęściej w przestrzeni wypoczynkowej. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim za doskonały wygląd, ale też za świetne parametry techniczne. Komplety technorattanowe są niezwykle rozbudowane – poza klasycznymi sofami znaleźć w nich można również fotele, krzesła, stoliki, stoły, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonu. Szukając sprawdzonych rozwiązań, warto postawić na technorattan – sofa 2-osobowa to propozycja, która świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na tarasach. Dwuosobowa sofa może być elementem kompaktowego kompletu kawowego. W jego skład wejdzie również wysoki stolik i dodatkowy fotel. Taki komplet z powodzeniem może być stosowany na tarasach czy w ogrodach.

Różnokolorowy technorattan – sofa 2-osobowa

Jak tworzone są meble technorattanowe? Podstawą są aluminiowe stelaże, które zabezpieczono przed wilgocią, korozją, odkształcaniem. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna – jest ona odporna na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Oznacza to, że na długi czas zachowa wspaniały kolor. Struktura technorattanu doskonale imituje naturalny rattan, przez co meble wspaniale prezentują się w każdej aranżacji. Warto również wspomnieć, że sofy i narożniki technorattanowe uzupełniane są o wygodne poduszki i siedziska, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku.