Strona główna » Chcesz blogować? Wybierz WordPressa!
Technologia

Chcesz blogować? Wybierz WordPressa!

Większość osób zaczynających swoją przygodę z blogowaniem decyduje się na założenie swojej witryny na WordPressie – najbardziej popularnym systemie CMS na świecie. Czym platforma zasłużyła sobie na miano lidera? Sprawdź!

Czym jest WordPress?

System WordPress początkowo był platformą dedykowaną blogerom. Dzisiaj, dzięki ewolucji i unowocześnieniu technologii, stał się potężną platformą do tworzenia stron internetowych i rozbudowanym systemem zarządzania treścią (CMS). Strona dostępna jest w języku polskim oraz angielskim. W Internecie użytkownicy WodPressa dzielą się wiedzą na forach, w mediach społecznościowych i stronie YouTube, udostępniając filmy instruktażowe dotyczące funkcji WordPressa.

WordPress – zalety

Dlaczego znaczna część osób stojących przed wyzwaniem założenia swojego bloga czy strony interntowej wybiera właśnie hosting WordPress? Na popularność tego rozwiązania wpływa wiele czynników, wśród których najważniejszym jest intuicyjna budowa CMS-a. Aby stworzyć swoją własną witrynę na WordPressie, nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności i wiedzy. Panel administracyjny jest skonstruowany w taki sposób, aby mogła obsłużyć go nawet osoba początkująca, jest przejrzysty i dobrze zaplanowany. Swoją witrynę możesz łatwo spersonalizować za pomocą motywów i wtyczek. Z czasem motywów, funkcji i dodatków pojawia się coraz więcej, co umożliwia ciągle rozwijanie swojego bloga czy strony. WordPress dysponuje aż kilkunastoma tysiącami darmowych wtyczek udostępnianych w tzw. repozytorium oraz płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. Co ważne, WordPress jest niezwykle przyjazny pozycjonowaniu, a jego jest użytkowanie jest darmowe.

ix.pl https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310 https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/