Strona główna » Stół ogrodowy – przenieś posiłki do ogrodu w czasie lata!
Dom i Wnętrze

Stół ogrodowy – przenieś posiłki do ogrodu w czasie lata!

Przestrzeń ogrodowa może zmieniać się zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami w ciągu wiosny, lata czy wczesnej jesieni. Podstawą są jednak niezawodne meble ogrodowe, które pozwolą nam na odpoczynek bez względu na porę dnia. Wśród wielu propozycji znanych i cenionych producentów na czoło wychodzą meble technorattanowe. Dzisiaj dostępne są w zupełnie odświeżonej wersji, która z pewnością przypadnie kupującym do gustu!

Piękny technorattan w naszych ogrodach

Technorattan jest w Polsce doskonale znany – początkowo miał on jedynie zstępować naturalny rotang. Z czasem tak bardzo przyzwyczailiśmy się do tego tworzywa, że dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez niego aranżacji ogrodu. Technorattan odznacza się bardzo istotnymi cechami. Przede wszystkim włókno technorattanowa jest nieporowate, przez co nie chłonie brudu, wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawia problemów. Technorattan jest tworzywem wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne, jak również na promieniowanie słoneczne – nawet po wielu latach użytkowania meble zachowają swój wyjątkowy, żywy kolor.

Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium, które nie jest podatne na działanie wilgoci, pojawianie się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium pozwoliło także na znaczne zmniejszenie wagi mebla, przez co nie ma problemów z jego podnoszeniem czy przenoszeniem.

Jaki stół ogrodowy wybrać?

Szeroki wybór zestawów meblowych sprawia, ze nie będzie problemu z dobraniem mebli dopasowanych do naszych potrzeb. Chcąc podawać posiłki w ogrodzie wybierzmy stół ogrodowy z drewna tekowego i zestawmy go z nowoczesnymi krzesłami z rotangu. Takie połączenie pozwoli na stworzenie punktu centralnego w ogrodzie, gdzie gromadzić się będzie cała rodzina i nasi bliscy.