Strona główna » Ogród z tarasem – prosty sposób na wyjątkowe lato
Dom i Wnętrze

Ogród z tarasem – prosty sposób na wyjątkowe lato

Oryginalnie zaprojektowany ogród z tarasem stanie się najlepszym miejscem do wypoczynku i relaksu dla nas i naszych bliskich. W aranżacji niezbędne okażą się odpowiednie meble oraz dodatki, które nadadzą przestrzeni charakteru. Jak zaprojektować ogród z tarasem, aby miejsce to zachęcało do letniego wypoczynku?

Ogród z tarasem w stylu nowoczesnym

Najprostszym sposobem na zaaranżowanie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej, jest wykorzystanie nowoczesnych trendów i aranżacji. Szukając inspiracji, wystarczy zwrócić uwagę na najnowsze propozycje topowych producentów mebli ogrodowych – do najchętniej kupowanych zaliczyć można komplety technorattanowe. Meble takie sprawią, że ogród z tarasem zachwycą funkcjonalnością, ale i ciekawym designem. Jak to możliwe? Proponowany zestaw mebli ogrodowych zapewniają komfort, nadają otoczeniu estetyki, sprawiają, że możliwa jest całkowita zmiana wystroju. Meble technorattanowe są trwałe, lekkie, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wiele w tym zasługi zastosowanych materiałów: wierzch mebli pokrywa plecionka technorattanowa. Jest to tworzywo syntetyczne, które nie odkształca się, nie wchłania wilgoci czy kurzu, nie płowieje, nie jest podatne na uszkodzenia. Niska waga mebli technorattanowych to zasługa zastosowania konstrukcji aluminiowych.

Ogród z tarasem jako miejsce spotkań!

Aby zapewnić sobie i gościom komfort odpoczynku niezwykle ważne jest, aby poza meblami wypoczynkowymi ogród z tarasem wyposażyć również w funkcjonalny parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole odznaczają się licznymi punktami regulacji, jak również wysoką trwałością zastosowanych materiałów. Uwagę przyciąga czasza, wykonana z tkanin technicznych, pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina nie odbarwia się, nie płowieje, jest zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci i kurzem.

-sf.org 6badukleague.com -cccv.org