Strona główna » Nowoczesny narożnik technorattanowy
Dom i Wnętrze

Nowoczesny narożnik technorattanowy

Jakie powinny być idealne meble ogrodowe? Z pewnością trwałe, piękne i zapewniające nam komfort. Wśród licznych propozycji topowych producentów warto zwrócić uwagę na narożnik technorattanowy – mebel ten będzie puntem centralnym w naszej strefie wypoczynkowej. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych? Czy zmienią one charakter ogrodu czy tarasu?

Narożnik technorattanowy – trwały mebel w przestrzeni wypoczynkowej

Nie bez przyczyny meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Klienci cenią sobie ich wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wszystkiemu winna jest struktura technorattanu – materiał ten jest nieporowaty, przez co nie chłonie wilgoci, kurzu, brudu. Niezwykle ważne jest także to, że nie traci on koloru pod wpływem silnego promieniowania słonecznego. Narożnik technorattanowy oparty jest na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Dzięki zastosowaniu aluminium mebel nie jest ciężki, a jego przenoszenie nie sprawia problemów.

W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy znacznie więcej niż narożnik technorattanowy. W kolekcjach znajdują się meble idealne na tarasy czy balkony: fotele, krzesła, sofy, leżanki ogrodowe, stoliki kawowe. Dzięki takiej różnorodności każdy stworzy kącik wypoczynkowy dopasowany do konkretnych potrzeb.

Jak chronić narożnik technorattanowy w okresie jesieni i zimy?

Meble takie jak narożnik technorattanowy warto zabezpieczyć na okres jesieni i zimy oraz czas przedłużającej się nieobecności w domu w trakcie lata. Pomoże nam w tym pokrowiec ogrodowy wykonany z tkaniny poliestrowej. Pokrowiec zabezpieczy powierzchnię mebla przed osiadaniem wilgoci, kurzu, promieniowaniem UV. Struktura pokrowca pozwoli na swobodną cyrkulację powietrza, co znacząco zmniejszy poziom kondensacji wilgoci.

ix.pl zobacz wiecej hplicity.com